Thursday, 2024-04-25, 12:33 PM | RSS
Main
BlackBerry Guru
Main
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: blackngray70  
Forum » General Discussions » New Members Center » Mano megstamiausios knygos vaikams (Rekomenduojame knygos internetu | knygos internetu |)
Mano megstamiausios knygos vaikams
knygosflefDate: Saturday, 2014-04-05, 2:42 PM | Message # 1
BlackBerry Noobie
Group: Users
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Beveik Visos nuostabios knygos beveik panašios tuo, kad privalomai sukelia skaitanciojo nora galvoti apie ja, kas idealu, nuostabu, naudinga skaitantiems žmonems.
Nuostabi knyga – beveik viena didžiausiu gyvenimo turtu.
Skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visu nuostabiausias mokslas.

Knygos – tai proto vaikai.

Žmogus, turintis savo rankose brangia knyga suvokimo procesas, kritimas nuo nemokejimo prie žinojimo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris neturi liautis, nes galaktika neišsemiamas.

Visada geriau nedaug, bet gerai, negu daug, bet blogai. Tas pat ir su knygom.
Talentingas – kuris žino reikalingus daiktus, o ne daugeli.
Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties vidinis darbas, kitaip sakant, intelektualus apmastymas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu žmoniu arba iš knygu.

Knygos lavina kuna, pakelia ir stiprina žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo kuna.

Smagaus ir sauleto visiems artejancio poilsio!


[url=http://ltknygos.lt]knygos[/url]
 
Forum » General Discussions » New Members Center » Mano megstamiausios knygos vaikams (Rekomenduojame knygos internetu | knygos internetu |)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright BBGuru © 2024