Thursday, 2024-05-02, 6:49 PM | RSS
Main
BlackBerry Guru
Main
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: blackngray70  
Forum » General Discussions » New Members Center » Mano megstamiausios vaikiskos knygos (Rekomenduojame knygos vaikams | knygos vaikams |)
Mano megstamiausios vaikiskos knygos
KnygosGubDate: Wednesday, 2014-04-16, 1:29 PM | Message # 1
BlackBerry Noobie
Group: Users
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Visos gražios knygos beveik panašios savimi, kad privalomai padaro skaitanciojo nora galvoti apie ja, kas teisinga, nuostabu, naudingiau skaitantiems žmonems.
Nuostabi knyga – viena didesniu gyvenimo brangenybiu.
Raiškus skaitymas – štai idealiausias mokymasis. Eiti pagal didžio žmogaus mintis – visu idomiausias mokslas.

Knygos – tai proto vaikai.

Žmogus, turintis rankose vertinga knygute), niekada negali buti vienišas.
Knygos iveda mus i idealiausia rata, supažindina su didžiausiais visu laiku protais.
Kas aiškiai masto, tas aiškiai ir mastysena desto.
Kad atsitraukciau sunkiu, nepakeliamu minciu, pakanka imtis skaitymo; ji tuoj pat užvaldo demesi ir nuveja tas mintis šalin.
Bibliotekos – tai žmoniu dvasiniu vertybiu lobynas.
Skaitymas protui – tolygu fiziniai pratimai kunui ir sielai.
Kas negali pakilti dvasia, griebiasi pompastiško destymo stiliaus.


Knyga – mažas irankis, pažadinantis musu sugebejima galvoti; tai minties variklis, išjudinantis prota.
Namai, kuriuose nera knygu, panašus i kuna be sielos.
Gera ta knyga, kai atveri iš anksto megaudamasis ir užveri praturtejes.
Skaityk ne tam, kad kerštautum ar neigtum, ne tam, kad užmerktom akim priimtum, ir ne tam, kad surastum tema pokalbiui, bet kad mastytum ir samprotautum.
Knygu skaitymas – tik darbo pradžia. Gyvenimo kurimas – štai tikslas.
Neskaityk nieko, ko nenori isiminti, ir neisimink nieko, ko nebandai panaudoti.
Tiesa – vis gilesnis pasaulio suvokimo etapas, kilimas nuo nežinojimo prie žinojimo, nuo mažo žinojimo prie išsamesnio, kritimas, kuris neturi liautis, nes galaktika neišnaudojam.

Visada gražiau truputi, bet gerai, negu mažai, bet blogai. Tas pat ir su knygom.
Išmintingas – kuris mano reikalingus daiktus, o ne daugeli.
Žmogu išsilavinusi daro tik jo paties sielos darbas, kitaip sakant, savarankiškas apgalvojimas, išgyvenimas, pajutimas visko, ka sužino iš kitu draugu arba iš knygu.

Knygos lavina kuna, kelia ir stiprina žmogu, sužadina geriausius troškimus, ugdo prota ir sušildo kuna.

Smagaus ir idealaus visiems artejancio savaitgalio!


[url=http://ltknygos.lt]knygos[/url]
 
Forum » General Discussions » New Members Center » Mano megstamiausios vaikiskos knygos (Rekomenduojame knygos vaikams | knygos vaikams |)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright BBGuru © 2024